بهترین کلینیک درمان وسواس در شرق تهران

می توان مرکز از مشاور بپرس را بهترین کلینیک درمان وسواس در شرق تهران دانست. اما وسواس چیست و چرا باید آن را درمان کرد؟ وسواس ناتوانی فرد در متوقف کردن اندیشیدن به یک موضوع خاص یا داشتن یک احساس خاص است. اگر فرد بخواهد این فکر را احساس را پایان دهد، اضطراب زیادی سراسر وجودش را فرا می گیرد. وقتی که فکر وسواسی سراغ شخص می آید، او برای این که دچار اضطراب نشود، به داشتن آن فکر وسواس گونه ادامه می دهد.

اگر با اختلال وسواسی جبری سر و کار داشته باشیم، ممکن است وسواس، اجبار یا هر دو در فرد بیمار وجود داشته باشند. یک نمونه از وسواس این است که فرد مدام نگران میکروب ها و چرک هایی است که ممکن است هر لحظه او را آلوده کنند. در این مثال فکر کردن مداوم به میکروب ها، وسواس و تلاش مکرر برای شستن لباس ها و دست ها می تواند نمودی از اجبار باشد.

بهترین کلینیک درمان وسواس در شرق تهران

بهترین کلینیک درمان وسواس در شرق تهران

حتی وسواس در عشق هم می تواند دیده شود. OLD یا اختلال وسواس در عشق به حالتی اشاره دارد که فرد بیمار به طور وسواسی درگیر فردی می شود که گمان می کند دوستش دارد. او دوست دارد فرد مورد نظر را به طور وسواس گونه ای مورد حمایت قرار دهد. او همچنین دوست دارد به شدت معشوق خود را کنترل کند، طوری که انگار از دارایی های خود محافظت می کند.

برخی از نشانه های اختلال وسواس در عشق

۱. جذب شدن غیرعادی به فرد مورد نظر

۲. داشتن تفکرات وسواسی درباره ی او

۳. داشتن این احساس که نیاز دارید از معشوق تان حفاظت کنید

۴. تفکرات و کارهایی که نشان از مالکیت شما دارد، گویی معشوقه تحت تملک شماست.

۵. حسادت بیش از حد در روابط بین انسانی

۶. عزت نفس پایین.

در هر حال وسواس از هر نوعی که باشد و به هر شکل و فرمی که در زندگی شما خود را نشان دهد، نیازمند درمان است زیرا عملکرد شما را تحت تاثیر قرار می دهد و آرامش را از فرد سلب می کند. مرکز از مشاور بپرس بهترین کلینیک درمان وسواس در شرق تهران است که آماده ی ارائه ی خدمت به عزیزان همشهری است. همکاران ما در تلاش هستند تا با برترین و مفیدترین راه کارها به درمان شما اقدام کنند. البته در مجموع درمان روندی با سرعت پایین و زمان بر است. اگر می خواهید موفق شوید باید صبوری پیشه کنید.

بیش تر بخوانید: اضطراب