جراحی بینی و افزایش اعتماد به نفس

افراد به دلایل مختلف تحت عمل جراحی زیبایی قرار می گیرند. امروز می خوهیم به موضوع جراحی بینی و افزایش اعتماد به نفس صحبت می کنیم. برخی از آن ها پف کردگی زیر چشم را رفع می کنند تا ظاهر بهتری داشته باشند، برخی دیگر تنها برای زیباتر شدن این کار را می کنند. برخی از افراد برای افزایش اعتماد به نفس خود عمل جراحی زیبایی بینی انجام می دهند. اما باید این سوال را بپرسیم که آیا واقعا جراحی های زیبایی عزت نفس افراد را تحت تاثیر قرار می دهد یا نه.

بررسی موضوع جراحی بینی و افزایش اعتماد به نفس

برای شروع تاثیر ظاهر را بر اعتماد به نفس افراد بررسی می کنیم. از گذشته ظاهر افراد تاثیر زیادی روی اعتماد به نفس آن ها داشته است. هر روز تعداد فراوانی از افراد و شخصیت های هنری تحت عمل زیبایی بینی یا سایر عمل ها قرار می گیرند تا ظاهر زیباتری برای خود ایجاد کنند. افراد برای بازیابی یا حفاظت از موقعیت، اعتماد به نفس و چهره ای زیبا تحت عمل قرار می گیرند. امروزه به ندرت می توان بازیگری را پیدا کرد که عمل زیبایی انجام نداده باشد.

جراحی بینی و افزایش اعتماد به نفس

جراحی بینی و افزایش اعتماد به نفس

تاثیر تغییر ظاهر

بدون شک تغییر ظاهر یک فرد می تواند روی دیدگاه او از زندگی تاثیر بگذارد. در مجموع بعد از عمل زیبایی شما خوشحال تر می شوید و بیش تر روی آینده تمرکز می کنید و بیش تر روی شغل و حرفه تان دقیق تر می شوید. چرا که عوامل که پیش از این حواس شما را پرت می کردند دیگر وجود ندارند. ظاهر یک فرد در برهه های مختلف زندگی به شکل متفاوتی دیده می شود.

بعضی وقت ها با افزایش سن چنان تغییرات شدیدی اتفاق می افتد که تنها راه رفع آن ها عمل زیبایی می باشد. چین و چروک پوست، پلک های افتاده، پوست شل گردن و اضافه وزن همگی با افزایش سن می توانند دیده شوند و ممکن است نیازمند جراحی برای اصلاح باشند. پس از عمل فرد اعتماد به نفس و راحتی خود را باز می یابد. با کمک گرفتن از جرحان زیبایی، افراد می توانند جوانی و زیبایی شان را به دست آورند که با شیوه های غیرجراحی ممکن نبود.

نتایج یک مطالعه جدید

طبق یک مطالعه جدید افرادی که تحت عمل زیبایی قرار می گیرند، نسبت به آن بخش از بدن خود احساس بهتری پیدا می کنند اما بعد از عمل الزاما افراد شادتری نمی شوند. اگر از بینی خود ناراضی هستید، می توانید از یک جراح برای اصلاح آن کمک بگیرید. تغییر بینی در مجموع می تواند باعث بهتر دیده شدن صورت فرد شود. صورت اولین جایی است که توجه اطرافیان را به خود جلب می کند. اگر احساس می کنید همه ی جذابیت ها و زیبایی های دیگر صورت تان به خاطر بینی زشت دیده نمی شود، به قضاوت دیگران حساس می شوید. جراحی می تواند اندازه و شکل بینی را بهبود ببخشد.

بیش تر بخوانید: نارسیسیسم یا خودشیفتگی