روان درمانی شکست عشقی در نارمک

روان درمانی شکست عشقی در نارمک با بالاترین کیفیت در کلینیک از مشاور بپرس انجام می شود. شکست عشقی و به پایان رساندن رابطه می تواند سخت باشد. مخصوصا زمانی که کسی را نداشته باشید که با او صحبت کنید. درواقع گفته می شود بهتر است پس از پایان رابطه با کسی صحبت کنید. با این که این نکته ممکن است واضح به نظر برسد، اما اطمینان حاصل کنید که آن را انجام می دهید. و چه کسی بهتر از یک مشاور می تواند به شما کمک کند؟

از مشاور بپرس مرکز روان درمانی شکست عشقی در نارمک

برای دریافت خدمات درمان شکست عشقی در نارمک می توانید با مرکز از مشاور بپرس تماس حاصل فرمایید. معمولا افرادی که در رابطه هستند، نمی توانند حقایق را آنگونه که باید ببینند و بررسی کنند و یک ناظر بیرونی می تواند در یادآوری نکات موثر باشد. همچنین افرادی که به تازگی در چنین شرایطی قرار گرفته اند، می توانند به خودشان اجازه ی ناراحت و خشمگین بودن بدهند. اما توصیه می شود کسی را سرزنش نکنند و دنبال مقصر نباشند.

روان درمانی شکست عشقی در نارمک

روان درمانی شکست عشقی در نارمک

داشتن احساسات کاملا سالم و طبیعی است. حتی داشتن احساسات منفی، کاملا سالم و طبیعی است. اما قضاوت کردن آدم ها و سرزنش آن ها نمی تواند سودی داشته باشد.  صحبت کردن با یک دوست مورد اعتماد و صمیمی و یا یکی از اعضای خانواده می تواند کمک کننده باشد. در ادامه، بهتر است از تجربیات آن ها استفاده کنید و نکات شان را جدی بگیرید. مورد بعدی که می تواند به افراد کمک کند، یادآوری این نکته است که رابطه به دلیلی تمام شده است و این دو نفر بهتر بوده در کنار هم نباشند و نمانند. که اگر این طور بود الان رابطه پابرجا بود. در ادامه هر دو نفر می توانند شروع کنند به سرمایه گذاری روی خودشان.

فرصتی برای سرمایه گذاری شخصی

هر چه طولانی تر در یک رابطه بوده باشید، بیش تر خودتان را وابسته به شخصیت دیگری می یابید. در حالی که اکنون فرصت خوبی است تا روی خودتان سرمایه گذاری کنید و به نسخه ی بهتری از خود واقعی تان تبدیل شوید. بعد از تمام شدن یک رابطه، زمانی را برای بهبود خود صرف کنید و تا زمانی که شور و اشتیاق خاصی برای آغاز رابطه ی جدید در خود حس نمی کنید، این کار را نکنید. آغاز یک رابطه ی جدید در حالی که مسائل و مشکلات رابطه ی قبلی را هنوز حل نکرده اید، تنها می تواند به بدتر شدن شرایط کمک کند. افرادی که بلافاصله پس از پایان رابطه، با فرد جدیدی آشنا می شوند، از بودن با او لذت چندانی نمی برند.