مشاوره آنلاین روانشناسی با شیوع ویروس کرونا

مرکز از مشاور بپرس واقع در هفت حوض بر آن شده است تا خدمات مشاوره آنلاین روانشناسی با شیوع ویروس کرونا برای مراجعان محترم ارائه نماید. در این مرکز برای پیش گیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا و به منظور فاصله گذاری اجتماعی سالم، کلیه ی خدمات مشاوره از طریق تلفن و بدون نیاز به مراجعه به مرکز امکان پذیر شده است. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیش تر درباره ی مشاوره آنلاین روانشناسی با شیوع اپیدمی کرونا با شماره تلفن های این مرکز تماس حاصل فرمایید. همکاران ما می توانند شما را در جریان جزئیات بیش تر قرار دهند.

درمانگر خوب و مشاوره آنلاین روانشناسی با شیوع ویروس کرونا

داشتن یک درمانگر خوب، داشتن مشاور آگاه و داشتن فردی مطلع که می تواند وقایع زندگی ما را از منظری کاملا متفاوت و حرفه ای بنگرد، یکی از ضروریات زندگی سالم محسوب می شود. با توجه به طولانی شدن دوران قرنطینه در تهران، نمی توان از این موهبت بیش تر از ان بی بهره ماند. گاهی پازل های ذهنی ما به هم می ریزد ونیاز داریم برای آرایش منظم و مجدد آن از دیگری کمک بگیریم. این فرد می تواند یک درمانگر صاحب صلاحیت و یا یک مشاور برجسته باشد.

"<yoastmark

 همکاران ما در مرکز از مشاور بپرس ویژگی های لازم برای این حرفه را دارند و می توانند در زمینه های مختلف پاسخگوی عزیزانی باشند که با چالش هایی در زندگی مواجه شده اند. مرکز از مشاور بپرس با مدیریت سرکار خانم عشقی بر آن شد تا همچنان حامی مراجعان عزیز باشد و پشتیبانی اش را ادامه دهد. لازم به ذکر است موضوع قرنطینه که با شیوع این بیماری پیش آمد، زمینه را برای چالش های خانوادگی فراهم کرد. چالش هایی که به دلیل نزدیک بودن افراد به هم و عدم توانایی آن ها برای داشتن فضا و زمانی مخصوص برای خود به وجود آمده است.

ویژگی رابطه سالم

همان طور که می دانیم هر رابطه ی سالمی، باید به افراد اجازه ی آزاد بودن بدهد تا همین آزادی نیاز و تمایل به صمیمیت را در آن ها شکل دهد. گفته می شود در زمان شیوع بیماری کووید ۱۹، نزدیکی بیش تر از حالت نرمال افراد به هم سبب به وجود آمدن اصطکاک در آن ها شده است. مرکز از مشاور بپرس با خدمات حرفه ای مشاوره از راه دور می تواند کمک کننده ی خوبی برای رفع این دست از مشکلات باشد. افراد زیادی هستند که تا کنون با مراجعه به مرکز از مشاور بپرس بر مشکلات روانی خود فائق آمده اند و توانسته اند به سلامت روان بالاتری دست پیدا کنند که موجب بهره مندی بیش تر از زندگی می شود.

بیش تر بخوانید: افسردگی