یکی از نیازهای بشر نیاز به ابراز وجود و بیان احساسات و افکار است. انسان موجود اجتماعی است. انسان را برخی از مراجع به عنوان حیوان اجتماعی یا social animal تعریف کرده اند. برخی از این مراجع هم انسان را تحت عنوان حیوان ناطق یا talking animal تعریف کرده اند. به هرحال این موجود اجتماعی نیاز دارد با هم نوعان خود ارتباط بگیرد. یک راه ارتباط با هم نوع استفاده از خدمات روانشناسی است. مشاوره روانشناسی آنلاین توسط مرکز از مشاور بپرس انجام می شود. گاهی به علت مشغله های کاری مراجعه حضوری به مرکز مشاوره یا روانشناسی می تواند دشوار باشد.

به همین دلیل افراد می توانند از خدمات مشاوره روانشناسی آنلاین استفاده کنند.

دلیل بعدی می تواند خاص بودن شرایط و موضوع مورد بحث باشد. گاهی افراد از بیان کردن مستقیم مشکلات خود اکراه دارند. آن ها دوست دارند حریم خصوصی شان رعایت شود. آن ها به این فکر می کنند که شاید مشائل خصوصی زندگی شان نزد هیچ کسی حتی مشاور یا روانشناس نباید فاش شود.

مشاوره روانشناسی آنلاین

مشاوره روانشناسی آنلاین

در این شرایط می توان از مشاوره روانشناسی آنلاین بهره مند شد.

شما می توانید به صورت کاملا بی نام به طرح مسئله و مشکل خود بپردازید و خدمات خوب و حرفه ای همکاران ما را از مرکز از مشاور بپرس دریافت نمایید. شما می توانید برای طرح مسائل خودشناسی، مشکلات عزت نفس، مشکلات مربوط به اعتماد به نفس از کمک مشاور بهره بگیرید. شما همین طور می توانید برای حل مشکلات رابطه ای، زناشویی، مشکلات فیزیکی، مشکلات تحصیلی، مسائل کاری از مشاوره روانشناسی آنلاین کمک بگیرید. سایر موارد می تواند شامل اختلالات خلق و خو، ترس، اضطراب، افسردگی، وسواس، ضعف روانی، عدم تعادل، اختلالات خواب و مسائل مربوط به تعلیم و تربیت فرزند باشد.

افراد می توانند به منظور درمان اغلب اعتیادها از مرکز از مشاور بپرس کمک بگیرند. هر انسانی برای بهتر زندگی کردن و رسیدن به خودشکوفایی و خودشناسی و تعالی در زندگی می تواند از کمک افراد باصلاح بهره مند شود.

داشتن روان کاو، روان درمانگر و مشاور برای زندگی بهتر ما انسان ها لازم است. امیدواریم فرهنگ خوب بهره مندی از درمانگر و مشاور در کشورمان ایران جایگاه بیابد و افراد در راستای داشتن سلامت روان بالاتر و سالم تر گام بردارند. در همین راستا مرکز از مشاور بپرس آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان است.