مشاوره روانشناسی از راه دور

مرکز از مشاور بپرس با توجه به شرایط کنونی کشور تصمیم گرفته است با ارائه خدمات مشاوره روانشناسی از راه دور همچنان همراه مراجعان این مجموعه باشد.  با توجه به شیوع یک بیماری واگیردار، مدیریت مرکز از مشاور بپرس تصمیم گرفتند در راستای پایبندی به رسالت اجتماعی خود و انجام فاصله گذاری اجتماعی جهت ریشه کن شدن هر چه سریع تر این ویروس، خدمات مشاوره روانشناسی از راه دور را در برنامه ی کار مرکز قرار دهند. قطعا هستند افرادی که دوره ی درمانی خود را مدتی پیش از شیوع ویروس کرونا آغاز کرده بودند و از نظر حرفه ی روانشناسی قطع درمان اصلا به صلاح نمی باشد و حتما دوره ی درمانی باید به خوبی به پایان برسد تا افراد از آثار خوب آن در زندگی بهره مند شوند. مشاوره از راه دور مخصوصا برای این دسته از عزیزان حائز اهمیت بوده و موضوعیت پیدا می کند.

"<yoastmark

موهبت روانشناس خوب

با توجه به نظر درمانگر خود می توانید فواصل جلسات درمانی خود را تنظیم کنید و همچنان در راستای پیش رفت فردی قدم بردارید. در کنار این، هستند افرادی که در زندگی شخصی با چالشی تازه رو به رو شده اند و نیاز دارند با افراد صاحب صلاحیت مشورت کنند. این خدمات برای این عزیزان هم می تواند مفید و راهگشا باشد. داشتن روانشناس و مشاور در دنیای غرب بسیار متدوال بوده و افراد آگاهی فراوانی از وضعیت روانی خود دارند. در این جوامع بهای فراوانی برای سلامت روان پرداخته می شود وبرای همین افرادی که کوچک ترین مشکلات روانشناختی را داشته باشند، خیلی زود توسط اطرافیان شناسایی و به یک درمانگر خوب ارجاع داده می شوند.

اندکی تامل…

متاسفانه در جامعه ی ایرانی هنوز فاصله ی زیادی تا رسیدن به این سطح از آگاهی و روشنفکری حس و احساس می شود. با این حال می توانیم تفکرات خود را بازسازی کنیم. می توانیم از خودمان شروع کنیم. می توانیم در میان اطرافیان، اولین کسی باشیم که به سلامت روان خود اهمیت می دهد. قطعا در صورتی که وارد روند درمان شویم، اطرافیان ما هم از ثمرات این بهبودی بهره مند خواهند شد. درمان روانشناسی از راه دور در مرکز از مشاور بپرس و با بالاترین کیفیت انجام می شود که برای داشتن اطلاعات بیش تر می توانید با شماره تلفن های این مرکز تماس حاصل فرمایید. مدیریت این مجموعه سرکار خانم عشقی هستند که با داشتن مدرک طرحواره درمانی از آلمان آماده کمک به مراجعان محترم می باشند.

بیشتر بخوانید: تحریف های شناختی