مشاوره پیش از ازدواج در رسالت

در مرکز از مشاور بپرس، مشاوره پیش از ازدواج در رسالت با بالاترین کیفیت انجام می شود. مشاوره پیش از ازدواج یک امر ضروری است که حتما باید رعایت شود. در دوره های مشاوره پیش از ازدواج، مسائل مهم و ابعاد مختلف زندگی مشترک مورد بحث قرار می گیرند تا در صورت تفاهم داشتن، ازدواج صورت بگیرد. زوجینی که این اصل مهم را رعایت نمی کنند باید انتظار مسائل غیرمنتظره و عجیب را داشته باشند، چرا که در زمان درست در مورد موضوع های درست صحبت نکرده اند.

سرفصل ها

مشاوره پیش از ازدواج به افراد کمک می کنند تا قبل از این که ازدواج کنند، به رابطه ی بهتری با هم رسیده باشند. در دوره های مشاوره پیش از ازدواج از شما خواسته می شود تا درباره ی  مسائل زیر صحبت کنید: مسائل مالی، ارتباطات، عقاید و ارزش ها، نقش افراد در ازدواج، عاطفه و روابط فیزیکی، تمایل به فرزندپروری، تصمیم گیری، مدیریت خشم، زمانی که با هم سپری می کنید و روابط با خانواده ها. همان طور که می بینید تک تک این موضوعات بسیار مهم هستند و شما می توانید با بحث حول این ها، از بروز اختلافات احتمالی آینده جلوگیری نمایید.

مشاوره پیش از ازدواج در رسالت

مشاوره پیش از ازدواج در رسالت

اگر به درستی در دوره ی مشاوره پیش از ازدواج شرکت کنید، بهتر می توانید با پارتنر خود ارتباط برقرار کنید و انتظارات واقع بینانه ای را از ازدواج تان داشته باشید. همچنین مهارت های حل اختلاف به شما آموزش داده می شود تا در لحظه های بحرانی، مشکل را حل کنید، نه این که رابطه را تخریب کنید! همچنین زوج هایی که قبل از ازدواج یاد می گیرند که از نیروی متخصص کمک بخواهند، با احتمال بیش تری در خلال ازدواج شان همین کمک خواهی را خواهند داشت که قطعا منجر به کیفیت بالاتری از ازدواج می شود.

احترام گذاشتن به تفاوت ها

شما دیدگاه، خاطره ها، تجارب، ارزش ها و تاریخچه ی خودتان را به رابطه می آورید و همه ی این ها الزاما قرار نیست با آیتم های چمدان همسر شما مطابقت داشته باشد! مشاوره پیش از ازدواج در رسالت در مرکز از مشاور بپرس انجام می شود و شما عزیزان می توانید از کمک های حرفه ای اعضای متخصص و صاحب صلاحیتی بهره مند شوید که سالیان طولانی در این عرصه فعالیت داشته اند. مهم ترین نکته این است که تنها به مراکز معتبر مراجعه کنید و از کمک خواستن از افرادی که تحصیلات مرتبط کافی ندارند، خودداری کنید. مشاوره پیش از ازدواج می تواند مسیر خوشبختی را برای جوانان هموار تر کند و به شدت توصیه می شود.

بیشتر بخوانید.