مطب روانشناس در نارمک

اگر به دنبال مطب روانشناس در نارمک هستید، مرکز از مشاور بپرس را به شما عزیزان معرفی می کنیم. می توانید در صورت نیاز از خدمات درمانی حرفه ای این مرکز بهره مند شوید. مراجعان گرامی می توانند در زمینه های مختلفی مانند مشاوره فردی، مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، طرحواره درمانی، درمان شناختی و رفتاری، درمان اختلالات روانی و شخصیتی، مشکلات و مسائل مربوط به مهاجرت، مشاوره ارتباطی، مشاوره تحصیلی و شغلی، از خدمات مرکز از مشاور بپرس بهره مند شوند. در زمینه ی تعلیم و تربیت فرزندان، والدین می توانند نگرانی هایی داشته باشند، همین طور در رابطه با درس خواندن بچه ها.

برچسب زدن ممنوع!

متاسفانه گاهی اوقات شاهد برچسب زدن های منفی در دبستان هستیم، که منجر می شود روحیه ی کودکان پایین بیاید. همکلاسی هایی که او را تنبل می نامند، متوجه نیستند که شیوه ها و سرعت ها متفاوتی برای یادگیری وجود داد، فقط همین! نه این که چنین برچسبی واقعا صحت داشته باشد. اما کودکی که یک بار این کلمه و لقب را شنیده باشد، برای همیشه این تفکر را با خود خواهد داشت که لابد مشکلی درباره ی من وجود دارد! بعضی وقت ها این که یک کودک نتیجه ی لازم را در مدرسه نمی گیرد، می تواند به این دلیل باشد که هوش بهر یا آی کیو به اندازه ی نرمال است اما مشکلات فیزیکی و جسمانی اند که مانعی در برابر پیشرفت تحصیلی هستند. برای همین باید کودک قبل از هر چیزی به پزشک ارجاع داده شود.

مطب روانشناس در نارمک

مطب روانشناس در نارمک

یک دانش آموز نرمال

 در این شرایط ممکن است چشم ها یا گوش ها مشکلی داشته باشند. این مشکلات باید در اسرع وقت درمان شود، چراکه کودکی که به خوبی نمی بیند، نمی تواند مطالب را به خوبی دنبال کند. همچنین است کودکی که به خوبی نمی شنود و نمی تواند مطالب شفاهی را پی بگیرد و برای همین می ترسد که سوال های معلم جواب بدهد چون مطمئن نیست درست شنیده باشد و از تمسخر همکلاسی ها ترس دارد. این کودکان نیازمند رسیدگی در اسرع وقت هستند تا با رفع مشکل به حالت عادی برگردند و به عنوان دانش آموزی نرمال شناخته شوند. همچنین دستگاه گوارشی یا تنفسی کودکان می توانند درگیر باشند و درس خواندن او را با مشکل مواجه نمایند. والدین باید بدانند تا زمانی که هرگونه مشکل بدنی وجود داشته باشد، کودک مقداری از انرژی اش را صرف آن بیماری می کند و از درس خواندن بازمی ماند.

بیشتر بخوانید:

اصول کلی رشد کودک