نوروفیدبک و بایوفیدبک در نارمک

آیا شما اصطلاحات نوروفیدبک و بایوفیدبک را شنیده اید و با تعریف هر یک آشنایی دارید؟ در این مقاله قصد داریم توضیح مختصری درباره ی هر یک از این روش های درمانی برای شما ارائه دهیم. همین طور شما را با مرکز از مشاور بپرس آشنا کنیم که این خدمات را در اختیار مراجعین محترم قرار می دهند. نوروفیدبک و بایوفیدبک در نارمک با بهترین شرایط و با بالاترین کیفیت و تحت نظر برترین و برجسته ترین متخصصان در مرکز از مشاور بپرس انجام می شود.

 توصیه می کنیم برای بهره مند شدن از نوروفیدبک و بایوفیدبک در نارمک با شماره تلفن های مرکز تماس حاصل فرمائید.

نوروفیدبک و بایوفیدبک در نارمک

نوروفیدبک و بایوفیدبک در نارمک

بایوفیدبک یکی از روش هاي درمانی جدید در پزشکی است. در طی این درمان سیگنال های زیستی مانند تنفس، فشار خون، تعریق، انقباضات عضلانی و غیره را ثبت می کنند. در خلال این تکنیک، از سیگنال های بدنی برای درمان افراد استفاده می شود.

در بایوفیدبک، از یک سری ابزار الکترونیک استفاده می شود که این ابزار اطلاعات حیاتی بدن مانند سیگنال های عصبی و عضلانی را اندازه گیری می کنند و پس از این که آن ها را پردازش کردند، نتیجه ی حاصل را به صورت فیدبک صوتی یا تصویری به درمانگر و درمانجو نشان می دهند.

در این شرایط درمانجو می تواند درک و کنترل بهتری روی اندام ها و بدن اش داشته باشد که اقدام بسیار مهمی در راستای درمان اختلالات روانی محسوب می شود. از بایوفیدبک می توان برای کاهش علائم در بیمارانی استفاده کرد که از دردهای حاد و مزمن، اضطراب، سردرد، یبوست، سندرم روده ی تحریک پذیر، بی اختیاری ادرار و بسیاری از اختلالات دیگر رنج می برند.

درباره ی نوروفیدبک می توان گفت در این روش درمانی، الکترودهایی روی سر بیمار قرار داده می شود و از این طریق امواج الکتریکی مغز وی ثبت شده و به درمانجو بازخورد داده می شود. این بازخورد می تواند صوتی یا تصویری باشد و نقش مهمی در بهبود وضعیت بیمار بازی می کند.

نوروفیدبک هنوز هم یک حیطه ی مطالعاتی بسیار گسترده و پرطرفدار محسوب می شود. اگر از اختلالاتی نظیر کم توجهی، بیش فعالی، افسردگی، اختلالات اضطرابی، میگرن و غیره رنج می برید، می توانید از طرق نوروفیدبک خود را درمان نمایید. نوروفیدبک و بایوفیدبک در نارمک در مرکز از مشاور بپرس انجام می شود و مراجعان تا کنون نتایج خوبی را به دست آورده اند.