کلینیک تخصصی روانشناسی در شرق تهران

مرکز از مشاور بپرس یک کلینیک تخصصی روانشناسی در شرق تهران است. این مجموعه با داشتن بهترین مشاوران و روان درمانگران در زمینه ی کلیه ی بیماری ها و اختلالات روانشناختی آماده ی ارائه ی خدمت به مراجعان محترم می باشد. داشتن یک درمانگر صاحب صلاحیت برای رفع مشکلات و چالش های زندگی می تواند مفید باشد. اختلالات روانشناختی در صورت درمان نشدن می تواند کیفیت زندگی فرد را به طرز قابل توجهی کاهش دهد. روان رنجوری، هیپوکندریازیس، اختلالات روان تنی، اسکیزوفرنی، پارانویا و افسردگی تنها شماری از اختلالات روانشناختی است که نیازمند تشخیص و درمان است.

کلینیک تخصصی روانشناسی در شرق تهران

کلینیک تخصصی روانشناسی در شرق تهران

ویژگی های درمانگر خوب

درمانگر خوب باید صبور بوده و در شنیدن عالی باشد. حس همدردی او باید پررنگ باشد. همه ی این ها با این که برای یک درمان خوب لازم است اما کافی نیست. مهم تر از همه داشتن تخصص در زمینه ی روان شناسی است. یک درمانگر خوب باید اطلاعات حاصله از بیماران را به دقت مورد بررسی قرار دهد و باورهای آن ها را به بوته ی محک بگذارد. هنر درمانگر بودن فقط درباره ی گوش کردن و شنیدن حرف افراد نیست. بلکه باید با تفکری خلاق و نقادانه، در راستای ایجاد راه حلی برای مشکلات اقدام شود. در کنار این درمانگر باید مهارت های ارتباطی خوبی داشته باشد.

درمانگران باید در انتقال دادن تفکرات و طرح هایشان موفق باشند. درمانگران مرکز از مشاور بپرس همه ی این ویژگی های خوب را دارند. برخی از مشکلات روانی بسیار شایع مانند اضطراب، استرس، افسردگی و خشم، و همین طور وسواس باید هر چه زودتر درمان شوند. اگر احساس می کنید دچار یکی از این مشکلات هستید، حتما سری به مرکز از مشاور بپرس بزنید تا با برگزاری آزمون های تشخیصی ابتدا به مشکل پی ببرید و سپس در راستای درمان آن اقدام نمایید.

مدیریت محترم مرکز از مشاور بپرس سر کار خانم عشقی هستند که دارای مدرک طرحواره درمانی از آلمان می باشند. برای بهره مندی از خدمات کلینیک تخصصی روانشناسی در شرق تهران با مرکز از مشاور بپرس تماس حاصل فرمایید. مشاوران و رواندرمانگران این مجموعه همگی دارای صلاحیت های لازم بوده و با خاطری آسوده می توانید روند درمانی خود را با آن ها آغاز نمایید. با توجه به شیوع بیماری کرونا، هم اکنون خدمات مشاوره از راه دور و خدمات مشاوره ی آنلاین برای شما عزیزان در دسترس اند.