کلینیک روانشناسی درمان افسردگی در نارمک

از مشاور بپرس یک کلینیک روانشناسی درمان افسردگی در نارمک است که با داشتن یک تیم مجرب و صاحب صلاحیت از مشاوران و روانشناسان آماده ی ارائه ی خدمت به کلیه ی عزیزان ساکن تهران می باشد. اگر احساس می کنید احساس غم و اندوه فراوانی وجود شما را در برگرفته و اینکه به مدت بیش تر از دو هفته انگیزه ی زندگی را از دست داده اید، به خودتان نمی رسید، احساس گناه دارید، به مسئله ی پایان زندگی بیش تر از حد فکر می کنید و در کل حل دلتان خوب نیست، ممکن است که به بیماری روانی افسردگی مبتلا شده باشید که البته تشخیص قطعی آن پس از اجرای تست های خاص خواهد بود. برای درمان افسردگی روانپزشکان از دارودرمانی استفاده می کنند، مثلا داروهایی که باعث می شود میزان سروتونین، دوپامین و سایر واسطه های سیستم عصبی پاداش بیش تر در فضاهای سیناپسی باقی بمانند.

"<yoastmark

بهره مندی از رویکرد شناختی در کلینیک روانشناسی درمان افسردگی در نارمک

اما رویکرد دیگری هم مانند رویکردهای شناختی وجود دارد که روان شناسان و مشاوران برای درمان افسردگی از آن بهره می برند. به این معنی که اگر کسی افسرده شده است، الزاما نباید دارو مصرف کند. ضمن این که استفاده از دارو وقتی بیش ترین تاثیر را دارد که با برنامه های مشاوره و روانشناسی همراه و همزمان گردد. در هر حال فرد افسرده قرار نیست تا ابد افسرده بماند! درمان افسردگی باید اولین اولویت عزیزانی باشد که نگاه غمباری به زندگی پیدا کرده اند.

رابطه ی افسردگی با خشم

افسردگی همچنین به خشم می تواند دامن بزند و آن را تشدید کند. مشکل خشم سبب تیره و تار شدن روابط با آدم ها می شود. تیره شدن روابط برای یک موجود اجتماعی می تواند دردناک باشد. برای همین چرخه ای معیوب شکل می گیرد و شادی و حس خوب زنده بودن را از فرد می گیرد. از مشاور بپرس به عنوان یک کلینیک خوب روانشناسی درمان افسردگی در نارمک می تواند حرفه ای ترین خدمات و به روز ترین درمان ها را برای افرادی که تست افسردگی شان مثبت شده است، ارائه دهد.

نه تنها در زمینه ی افسرگی، بلکه در زمینه ی خشم، اضطراب، استرس، وسواس، ابتلا به طرحواره های ناکارآمد، حمله ی وحشت، هراس، پارانویا، تفکرات اجباری و بسیاری دیگر از اختلالات شایع روانی مرکز از مشاور بپرس می تواند حامی عزیزان درمانجو باشد. اینکه به درمانگر خود متعهد باشید و جلسات را مرتب و خوب برگزار کنید، می تواند یک راه فوق العاده برای درمان هر چه زودتر شما باشد.