مرکز مشاوره ی از مشاور بپرس یک کلینیک روانشناسی است که در منطقه ی نارمک نزدیک به رسالت واقع شده است. اگر شما عزیزان در جست و جوی کلینیک روان شناسی در رسالت هستید، این مقاله می تواند کمک کننده باشد.

در این مقاله شما را با مرکز از مشاور بپرس آشنا می کنیم و انواع خدماتی را که در این مرکز ارائه می شود، به اختصار مرور خواهیم کرد. یکی از نیاز های انسان این است که درک و فهمیده شود. زندگی پر از استرس و ماشینی دنیای مدرن، همه روزه او را از خویشتن واقعی خود دورتر می سازد. این انسان پس از مدتی به ناچار احساس جدایی از خود و جدایی از خدا و جدایی از دیگران را به شکل فزاینده ای تجربه می نماید. همین احساس جدایی به عقیده ی روان شناس بزرگ و برجسته یعنی اریک فروم، منبع و منشا انواع اضطراب ها محسوب می شود.

در این میان انسان می تواند خود را دوباره بازیابد، اما چگونه؟ آیا داشتن روان درمانگر مناسب و یا یک مشاور نمی تواند همان گزینه ای باشد که می تواند انسان را از این تنهایی و جدایی برهاند؟

کلینیک روان شناسی در رسالت

کلینیک روان شناسی در رسالت

کلینیک از مشاور بپرس به عنوان کلینیک روان شناسی در رسالت و به طور دقیق تر نارمک، با داشتن مجموعه ای از روان شناسان برجسته آماده ی ارائه ی خدمت به مراجعان عزیز است.

افراد می توانند پس از تماس گرفتن با مرکز و تعیین نوبت، برای درمان انواع اختلالات روانی، مشاوره ی پیش و پس از ازدواج، مشاوره تحصیلی و شغلی و مسائل مربوط به مهاجرت و … به این مرکز مراجعه فرمایند.

یکی از اصولی که از مشاور بپرس دنبال می کند، هدف قرار دادن مراجع و تمرکز فراوان برای حل مشکلات او با رعایت حریم خصوصی و عزت نفس او می باشد. بنابراین حتی خصوصی ترین مسائل خود را می توانید با خاطری آسوده با متخصصان این مرکز در میان بگذارید و خدمات و کمک های حرفه ای دریافت کنید.

اختلالات روانی که در این مرکز مورد درمان قرار می گیرند، شامل وسواس، استرس، اضطراب، افسردگی، ابتلا به انواع طرحواره های ناسازگار و سایر اختلالات روانی است.

امیدواریم با مراجعه به مرکز از مشاور بپرس، بتوانیم بهترین ثانیه ها و روزها را برای شما عزیزان رقم بزیم، چرا که شایسته ی بهترین کیفیت در زندگی هستید. کافی است گرد و غباری را که روی پنجره ی دیدگان را پوشانده است، پاک کنید. همکاران ما در این راه به شما کمک می کنند.