کلینیک مشاوره زوجین در تهرانپارس

از مشاور بپرس یک کلینیک مشاوره زوجین در تهرانپارس است که می تواند به زوج های جوان در حل مشکلات شان کمک کند. همان طور که می دانید ازدواج موضوع بسیار مهمی است که تصمیم گیری درباره ی آن نیازمند آگاهی زیاد است. برای داشتن ازدواج موفق طرفین بایست ابتدا به شناخت خوب و دقیقی از رفتار و افکار خود برسند و سپس پیش رفت کرده و این توانایی را در خود ایجاد کنند که درک و همدلی خوبی با فرد مورد نظر داشته باشند و به این ترتیب بتوانند اطمینان حاصل کنند که راهبردی که برای رابطه ی خود باهمسرشان برگزیده اند، درست و اصولی و براساس قوانین انسانی است.

تیپ های شخصیتی و کلینیک مشاوره زوجین در تهرانپارس

یکی از مهم ترین موضوعاتی که در ازدواج مطرح می شود، آگاهی داشتن و پرداختن به تیپ های شخصیتی افراد است. مرکز از مشاور بپرس یکی از بهترین مراکز مشاوره ای است که پیش از ازدواج و برای داشتن یک آشنایی مناسب می توانید به آن مراجعه کنید. برای بهره مندی از خدمات کلینیک مشاوره زوجین در تهرانپارس، با موسسه از مشاور بپرس تماس حاصل فرمایید. همکاران ما آماده پاسخ گویی به سوالات و مسائل شما عزیزان هستند.

کلینیک مشاوره زوجین در تهرانپارس

کلینیک مشاوره زوجین در تهرانپارس

اهمیت کودکی

برخی اوقات در زندگی افراد و در دوران کودکی، شرایط رفتاری و پرورشی مناسبی از سوی ولدین او تامین نشده است و به همین دلیل ممکن است برخی از طرحواره های ناسازگار اولیه در ذهن آن ها شکل گرفته باشد. آگاهی از این طرحواره ها از اهمیت فراوانی برخوردار است زیرا این الگو ها هستند که رفتار شخص را در لحظه ی اکنون پیش بینی می کنند. برای داشتن ازدواج موفق، برگزاری جلسات مشاوره ازدواج کاملا ضروری است. خوشبختانه زوج های جوان امروزه بر اهمیت این موضوع واقف هستند و به خوبی می دانند که اگر این مراحل اولیه و اصولی را رعایت نکنند، ممکن است که در ادامه با ابعاد جدیدی از همسر خود مواجه شوند، ابعادی که قبلا در او سراغ نداشتند!

این اتفاق زمانی می افتد که طرفین شناخت کافی از هم نداشته اند. مشاوره ازدواج کمک می کند تا طرفین کیفیت شناختی که از هم دارند را بالا ببرند. ممکن است دو نفری که از مشاوره ازدواج بهره نبرده اند، سال ها نامزد باقی بمانند اما شناخت آن ها از هم سطحی و پوشالی باشد. اما اگر به درستی از خدمات مشاوره ازدواج استفاده شود، افراد با کیفیت بالایی از ابعاد شخصیتی و فکری طرف مقابل خود آگاه می شوند. کلینیک مشاوره زوجین از مشاور بپرس در تهرانپارس آماده ی ارائه خدمت به شما عزیزان است.