مشاوره قبل از ازدواج

تست های روانشناسی به راحتی می توانند در مورد خلقیات و تمایلات شریک زندگی آینده ی تان اسراری را فاش کنند. به نظر شما آیا استفاده از این روش ها برای انتخاب یک عمر ضروری نیست؟! متخصصان ما با دقت قابل قبولی به شما می گویند که آیا شریک انتخابی شما برایتان مناسب هست و یا خیر.

.

۰
تعداد مراجعین
%رضایت

مشاوره قبل از طلاق

گرچه طلاق در فرهنگ ما امری نکوهیده است اما گاهی می تواند یک انتخاب رهایی بخش باشد. اگر فکر جدایی را در سر می پرورانید، پیش از هر اقدامی لازم است تا درباره ی ضروریت آن در زندگی شخصی شما بررسی هایی صورت گیرد و تبعات آن برای شما شفاف سازی شود. با مشاوران و متخصصان ما تماس بگیرید.

.

۰
تعداد مراجعین
%رضایت

مشاوره خانواده

خانواده به عنوان نخستین نهاد اجتماعی، تاثیر چشمگیری در شکل گیری شخصیت انسان ها دارد. برای داشتن یک خانه ی آرام نیاز به آموزش است تا در سایه ی آن مهارت های لازم را به دست آورید. اگر با فرزندان و یا پدر و مادر خود در خانواده مساله ای دارید، به شما پیشنهاد می کنیم تا با متخصصان ما گفت و گو کنید و راهکار بگیرید.

.

۰
تعداد مراجعین
%رضایت

مشاوره فردی

گرچه انسان یک موجود اجتماعی است اما ابعاد فردی شخصیت او که بسیار هم پیچیده است می تواند مورد شناخت قرار گیرد و از این رو با کسب مهارت های فکری و رفتاری، زندگی به مراتب سالم تر را رقم بزند. خودشناسی می تواند موجبات جهش های چشمگیری را از نقطه نظر موفقیت فراهم آورد.

.

۰
تعداد مراجعین
%رضایت

مشاوره کودک و نوجوان

اگر کودک بهانه گیری دارید، اگر فرزندتان بیش فعال است و تمرکز و آرام و قرار ندارد و یا بسیار گوشه گیر می باشد و از اعتماد به نفس کافی برای ارتباط گرفتن با دیگران و یا فائق آمدن بر مسائل برخوردار نیست، روش های درمانی بسیار پیشرفته ای در روانشناسی وجود دارند. تنبیه و یا تشویق تنها راه های تربیتی فرزند نیستند!

.

۰
تعداد مراجعین
%رضایت

مشاوره جنسی

واپسزدگی های جنسی، فانتزی ها و نارضایتی ها و عدم شناخت هویت جنسی از جمله ی بیماری های روانی است که می توان برای آن ها درمان انجام داد. این نارسایی های روحی و روانی در زندگی افراد تاثیر نامطلوبی دارد و می تواند نفس کشیدن را به کام ایشان تلخ کند. کمی پیشرفته فکر کنید و خجالت را کنار بگذارید و اقدام کنید.

.

۰
تعداد مراجعین
%رضایت

مشاوره تحصیلی

این روزها، بازار مشاوره های تحصیلی بسیار داغ است و متاسفانه افراد سودجویی وجود دارند که زندگی یک افراد را به بازی می گیرند. بنابراین انتخاب و مراجعه به یک مرکز با رویکردهای استاندارد و کارشناسانه می تواند نقش مهمی در آرامش و تصمیم گیری دانش آموزان و دانشجویان داشته باشد. ما منتظر شما هستیم.

.

۰
تعداد مراجعین
%رضایت

هیپنوتیزم درمانی

هیپنوتیزم درمانی یک تکنیک کاملا علمی است. ما مشتاق شنیدن صدای ضمیر ناخودآگاه شما هستیم تا بتوانیم در شناخت و درمان شما نقش موثری را ایفا کنیم. در صورت تشخیص کارشناسان ما به لزوم استفاده از این روش، می توانید به مرکز “از مشاور بپرس” مراجعه کنید و گامی مهم در زندگی و شناخت خود بردارید.

.

۰
تعداد مراجعین
%رضایت

نوروفیدبک و بایوفیدبک

ما با کمک حسگرهایی که بر روی پوست سر شما قرار می دهیم، امواج مغزی شما را ثبت می کنیم تا نوعی خودتنظیمی در فعالیت های امواج مغزی شما صورت گیرد و بتوانید آن ها را کنترل نمایید. این یک روش جالب علمی برای درمان اختلالات کم توجهی و بیش فعالی است.

.

۰
تعداد مراجعین
%رضایت

از بین بردن خاطرات بد (EMDR)

ابن روش روان درمانی جهت کاهش استرس و اضطراب ناشی از برخی از آسیب های روانی به کار گرفته می شود. بیمارانی که از تجربه‌هایی چون خاطرات ناخوشایند، تجاوز، کابوس، بی خوابی، حوادث ناگوار و یا سوگواری ها رنج می‌برند می توانند از این روش برای نجات خود استفاده کنند.

.

۰
تعداد مراجعین
%رضایت

کارگاه های آموزشی

برگزاری کلاس ها و کارگاه های هفتگی و ماهانه ی آموزنده در زمینه هایی چون فرزند پروری، مهارت های زندگی، تربیت جنسی کودکان، اجرا و تفسیر انواع تست هوش و استعدادیابی از جمله فعالیت های مجموعه ی “از مشاور بپرس” می باشد که شما می توانید از آن ها بهره مند شوید.

.

۰
تعداد مراجعین
%رضایت