مشاوره قبل از ازدواج

تست های روانشناسی به راحتی می توانند در مورد خلقیات و تمایلات شریک زندگی آینده ی تان اسراری را فاش کنند. به نظر شما آیا استفاده از این روش ها برای انتخاب یک عمر ضروری نیست؟! متخصصان ما با دقت قابل قبولی به شما می گویند که آیا شریک انتخابی شما برایتان مناسب هست و یا خیر.

.

۰
تعداد مراجعین
%رضایت

مشاوره قبل از طلاق

گرچه طلاق در فرهنگ ما امری نکوهیده است اما گاهی می تواند یک انتخاب رهایی بخش باشد. اگر فکر جدایی را در سر می پرورانید، پیش از هر اقدامی لازم است تا درباره ی ضروریت آن در زندگی شخصی شما بررسی هایی صورت گیرد و تبعات آن برای شما شفاف سازی شود. با مشاوران و متخصصان ما تماس بگیرید.

.

۰
تعداد مراجعین
%رضایت

مشاوره

خانواده و زوج

خانواده به عنوان نخستین نهاد اجتماعی، تاثیر چشمگیری در شکل گیری شخصیت انسان ها دارد. برای داشتن یک خانه ی آرام نیاز به آموزش است تا در سایه ی آن مهارت های لازم را به دست آورید. اگر با فرزندان و یا پدر و مادر خود در خانواده مساله ای دارید، به شما پیشنهاد می کنیم تا با متخصصان ما گفت و گو کنید و راهکار بگیرید.

.

۰
تعداد مراجعین
%رضایت

مشاوره فردی

گرچه انسان یک موجود اجتماعی است اما ابعاد فردی شخصیت او که بسیار هم پیچیده است می تواند مورد شناخت قرار گیرد و از این رو با کسب مهارت های فکری و رفتاری، زندگی به مراتب سالم تر را رقم بزند. خودشناسی می تواند موجبات جهش های چشمگیری را از نقطه نظر موفقیت فراهم آورد.

.

۰
تعداد مراجعین
%رضایت

هیپنوتیزم درمانی

هیپنوتیزم درمانی یک تکنیک کاملا علمی است. ما مشتاق شنیدن صدای ضمیر ناخودآگاه شما هستیم تا بتوانیم در شناخت و درمان شما نقش موثری را ایفا کنیم. در صورت تشخیص کارشناسان ما به لزوم استفاده از این روش، می توانید به مرکز “از مشاور بپرس” مراجعه کنید و گامی مهم در زندگی و شناخت خود بردارید.

.

۰
تعداد مراجعین
%رضایت

از بین بردن خاطرات بد (EMDR)

ابن روش روان درمانی جهت کاهش استرس و اضطراب ناشی از برخی از آسیب های روانی به کار گرفته می شود. بیمارانی که از تجربه‌هایی چون خاطرات ناخوشایند، تجاوز، کابوس، بی خوابی، حوادث ناگوار و یا سوگواری ها رنج می‌برند می توانند از این روش برای نجات خود استفاده کنند.

.

۰
تعداد مراجعین
%رضایت

کارگاه های آموزشی

برگزاری کلاس ها و کارگاه های هفتگی و ماهانه ی آموزنده در زمینه هایی چون فرزند پروری، مهارت های زندگی، تربیت جنسی کودکان، اجرا و تفسیر انواع تست هوش و استعدادیابی از جمله فعالیت های مجموعه ی “از مشاور بپرس” می باشد که شما می توانید از آن ها بهره مند شوید.

.

۰
تعداد مراجعین
%رضایت